فیزیک 3 فیزیک 3
 
تاریخ: 1391/07/29 نمایش: 12734 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
چاپ سی ام کتاب فیزیک 3 و آزمایشگاه

چاپ سی ام کتاب فیزیک 3 و آزمایشگاه

در سرتاسر کتاب، مطلب درسی شکافته شده و با طرح پرسش و مثال‌های متعدد و متنوع و پاسخ تشریحی به آن‌ها، سعی در روشن شدن مطلب درسی و کمک به فهم آن‌ها شده است

- مطالب‌های درسی با زبانی ساده بیان و تشریح شده‌اند. در سرتاسر کتاب، مطالب درسی شکافته شده و با طرح پرسش و مثال‌های متعدد و متنوع و پاسخ تشریحی به آن‌ها، سعی در روشن شدن مطلب درسی و کمک به فهم آن‌ها شده است.
مثال‌های حل شده‌ی کتاب، قسمت اعظم هر جلد به خود اختصاص داده و در لابه‌لای مثال‌ها، و نکته‌های درسی  در این کتاب گنجانده شده‌اند.
 تنوع مثال‌ها به گونه‌ای است که دانش‌آموزان مختلف در سطح‌های آموزشی متفاوت و نیز برای هدف‌های مختلف، یاری داده و همه‌ی آن‌ها را راضی می‌کند.
2- از آن‌جا که مرور و بازخوانی مطلب‌های درسی باعث می‌شود که فراگیری، بیش‌تر و بهتر انجام شود و علاوه بر آن، ماندگاری آن‌ها در ذهن طولانی‌تر شود، در پایان هر فصل و با عنوان «مثال‌های حل شده‌ی دوره‌ای» با طرح مثال‌های گوناگون و ذکر نکته‌های درسی دیگر، تلاش شده که تمام عنوان‌ها و مطلب درسی مربوط به آن فصل، یک بار دیگر دوره شوند.
3- در بین مطلب‌های درسی، قسمت‌هایی با عنوان، بیش‌تر بدانید گنجانیده شده که فراگیری آن‌ها، شما را در فهم و درک و یا حل مسأله‌های مختلف کمک شایان توجهی می‌کند. از مطالعه و فراگیری آن‌ها، غافل نشوید.
4- پرسش‌ها و مسأله‌های آخر فصل که با عنوان «تمرین» آورده شده‌اند، شما را کمک می‌کند که خود را بیازمایید و در پیشرفت تحصیلی خود آگاه شوید و به نقطه‌های قوت و یا ضعف خود پی ببرید و در تقویت نقطه‌های قوت و رفع نقطه‌های ضعف، تلاش و کوشش کنید. به همین دلیل از حل این تمرین‌ها اجتناب شده و فقط به ارایه‌ی پاسخ نهایی آن‌ها اکتفا شده است.
5-  پایان بخش هر فصل، تعداد قابل توجهی پرسش چهارگزینه‌ای است. این پرسش‌ها آمیزه‌ای از پرسش‌های تألیفی و پرسش‌های کنکورهای سراسری است. تألیف و انتخاب این پرسش به گونه‌ای انجام شده‌اند که مطلب‌های درسی و نکته‌های مختلف درسی را شامل شوند. پاسخ این پرسش‌ها به طور تشریحی بیان شده‌اند تا مرور دوباره‌ی هر درس باشند.


مؤلف این کتاب غلامعلی محمودزاده است و کتاب با قیمت 190,000 ریال در نمايندگي‌هاي سراسر کشور به فروش مي‌رسد. در ضمن علاقه‌مندان مي‌توانند براي خريد با تخفيف آن به فروشگاه اینترنتی مبتکران مراجعه کنند. در ضمن صفحاتی از این کتاب را هم می‌توانید در فروشگاه اینترنتی ببینید.

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian