تاریخ: 1399/04/07 نمایش: 6441 مرتبه تعداد امتیاز: 199   (Article Rating)
آیین ‌نامه اعلام نتایج و اهدای جوایز دهمین المپیاد ریاضی و دومین المپیاد علوم نوجوانان ایران- مبتکران

آیین ‌نامه اعلام نتایج و اهدای جوایز دهمین المپیاد ریاضی و دومین المپیاد علوم نوجوانان ایران- مبتکران

 

دبیرخانه دهمین المپیاد ریاضی و دومین المپیاد علوم نوجوانان ایران- مبتکران آیین ‌نامه اعلام نتایج و اهدای جوایز را به شرح زیر تدوین و تصویب کرده است:
  5 نفر اول از مرحله دوم به مرحله کشوری (سوم) صعود خواهند کرد .
10 نفر بعد (رتبه های 6 تا 15 ) موفق به دریافت مدال نقره استانی المپیاد نوجوانان ایران خواهند شد.
20 نفر بعد ( رتبه های 16 تا 35 ) موفق به دریافت مدال برنز استانی المپیاد نوجوانان ایران خواهند شد.

** صعود کنندگان به مرحله کشوری (سوم) در تهران در مرداد 99 به رقابت خواهند پرداخت و به 20 سؤال (12 سؤال 5 گزینه‌ای و 8 سؤال تشریحی) پاسخ خواهند داد و کسانی که حد نصاب لازم را کسب کنند موفق به کسب رتبه کشوری به شرح زیر خواهند شد:
رتبه های 1 تا 3 مدال طلای کشوری المپیاد نوجوانان ایران و دیپلم افتخار و جایزه نفیس.
رتبه های 4 و 5 مدال نقره کشوری المپیاد نوجوانان ایران و دیپلم افتخار و جایزه .

 صعودکنندگان به مرحله کشوری (سوم) دومین المپیاد علوم نوجوانان ایران - مبتکران

پایه ششم ابتدایی

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

ایلیا      ترکمن زاده

شمیم مبتکران 2

مشهد

96

1

2

مهدی     نیکوپور دیلمی

نیما یوشیج

تهران

95

2

3

سایدا       پور تیمور

آبانگاه

کرمانشاه

95

2

4

کیانا       ذبیحی نیا

فروغ دانش

آمل

92

4

5

ایلیا       رحیمی

فروغ دانش

آمل

91

5

 

پایه هفتم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

سیدحسن      فیض حسینی

پژوهش

تبریز

102

1

2

حسین          باباعلیان

پرتو البرز

اصفهان

96

2

3

آرمین           قائدی

استعداد درخشان نوشاد

شیراز

87

3

4

محمدمعین      تقوی

استعداد درخشان هاشمی‌نژاد 1

مشهد

83

4

5

امیررضا       گنج کریمی

بقیه الله (عج)

شیراز

80

5

6

امیرمحمد     فلاح زاده

استعداد درخشان نوشاد

شیراز

80

5

 

پایه هشتم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

حمیدرضا   بهرامی فریادرس

مبتکران

کرمانشاه

100

1

2

شایان       مظلومی

استعداد درخشان هاشمی‌نژاد 1

مشهد

96

2

3

ایلیا        یزدانی ورزی

استعداد درخشان شهید بهشتی

بابل

95

3

4

سیده نگار   موسوی

استعداد درخشان فرزانگان

یزد

91

4

5

سینا      شربتی

استعداد درخشان علامه حلی

اهر

91

4

6

سیدحیدر   شازیله

استعداد درخشان علامه حلی10

تهران

91

4

 

پایه نهم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

یاسین     دانایی زاده

مبتکران

یاسوج

110

1

2

نیما       راستی

استعداد درخشان شهیددستغیب

شیراز

110

1

3

یونس     کاظمی مقدم

اطمینان

شیروان

102

3

4

محمدرضا    جنت فریدونی

چمران

رامسر

102

3

5

حسین       کریمی

استعداد درخشان نوشاد

شیراز

101

5

6

علی         پرگال

کمال

تهران

101

5

 

صعودکنندگان به مرحله کشوری (سوم) دهمین المپیاد ریاضی نوجوانان ایران - مبتکران

پایه ششم ابتدایی

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

برنا            مجیدی

مبتکران

ساری

115

1

2

هلیا           عباسی نژاد

علوم پزشکی

بند عباس

108

2

3

مهدی        نیکوپور دیلمی

نیمایوشیج

تهران

106

3

4

السا            کاظمیان

پویش

بندرعباس

106

3

5

محمدامین     نثاری

کاوش

مشهد

102

5

6

رضا            آرمل

مبتکران

کرمانشاه

102

5

 

پایه هفتم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

امیررضا        غیثی

بقیه الله (عج)

شیراز

104

1

2

ماهان         فرهمند فر

شهدای مؤتلفه اسلامی

دماوند

100

2

3

امیرحسین     شکاری

استعداد درخشان شهید صدوقی

یزد

98

3

4

آرتین         بیله جانی

پژوهش

تبریز

95

4

5

محمدمعین      تقوی

استعداد درخشان هاشمی نژاد

مشهد

94

5

6

احمدرضا       سالاری

مبتکران

یاسوج

94

5

7

سیدایلیا      ظفری

استعداد درخشان علامه حلی 1

تهران

94

5

 

پایه هشتم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

مهبد          کارآموزیان

شهید حقانی

بندرعباس

111

1

2

محمدامید         نیکخواه

استعداد درخشان میرزاکوچک خان

رشت

110

2

3

پارسا         صابری نجفی

نیکان

تهران

106

3

4

آریا               گل کاری

استعداد درخشان شهیددستغیب

شیراز

106

3

5

مانی   محمدی کوچصفهانی

 استعداد درخشان میرزاکوچک‌خان

رشت

105

5

 

پایه نهم

ردیف

نام و نام خانوادگی

واحد آموزشی

شهر

نمره

رتبه

1

یاسین    دانایی زاده

مبتکران

یاسوج

105

1

2

حسام    آقامحمدی

گلستان و بوستان

بناب

100

2

3

نیما    راستی

استعداد درخشان شهیددستغیب

شیراز

95

3

4

امیرحسین    قنبری

استعداد درخشان شهیدبهشتی

آمل

94

4

5

آروین    طاهری

استعداد درخشان علامه حلی 1

تهران

94

4

 



امتیاز بندی
امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته کنکوری ها 1399/07/05
انتخاب رشته آنلاین کنکور سراسری و آزاد 99 1399/06/30
امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری وزارت به... 1399/06/24
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی... 1399/06/23
امشب آخرین مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان ... 1399/06/10
امروز آخرین مهلت ویرایش سوابق تحصیلی کنکور... 1399/06/05
ثبت سفارش کتاب های درسی تا ۱۰ شهریور تمدی... 1399/06/02
زمان انتشار کلید سئوالات کنکور اعلام شد 1399/05/30
آغاز رقابت کنکوری‌ها در سایه کرونا 1399/05/29
اعلام نتایج اولیه کنکور در هفته اول مهر ما... 1399/05/27
کنکور در زمان مقرر برگزار می شود 1399/04/31
نادری: احتمال تعویق در برگزاری کنکور سراس... 1399/04/29
آغاز بازآموزی دروسِ سال قبل، از اول شهریور 1399/04/25
زمان برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری تغییر ... 1399/04/23
آخرین وضعیت برگزاری کنکورها از زبان وزیر ... 1399/04/22
تکرار دروس اول ابتدایی در مدرسه تلویزیونی... 1399/04/10
امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنتی کتب در... 1399/04/02
بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور/تعطیلی پنج شن... 1399/04/01
آغاز ثبت‌نام کلاس هفتمی‌ها در مدارس شاهد ... 1399/03/31
بیشتر ...
دریافت لوگوی مبتکران
No articles match criteria.
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian