تاریخ: 1393/06/25 نمایش: 14139 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
آخوندى: برنامه گروهى ارائه مى‌كنيم، مميزى به اتحاديه ناشران ارتباط پيدا نمى كند.

آخوندى: برنامه گروهى ارائه مى‌كنيم، مميزى به اتحاديه ناشران ارتباط پيدا نمى كند.

يکي از نامزدهاي انتخابات هيئت مديره اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: در صورت پيروزي در اين انتخابات با چند تن ديگر از ناشران، به صورت گروهي طرح و برنامه ارائه خواهيم کرد. 

 مرتضي احمد آخوندي مدير انتشارات دارالکتب الاسلاميه و يکي از کانديداهاي انتخابات هيئت مديره اتحاديه ناشران و کتابفروشان، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه‌هاي خود در صورت پيروزي در انتخابات گفت: فعلا به طور شخصي برنامه‌اي ندارم و قرار شده است که با گروهي از دوستان ناشر، در صورت پيروزي در انتخابات، به صورت گروهي يک برنامه و طرح تهيه و تدوين کنيم.

وي در پاسخ به سوالي درباره موضوع مميزي و پيگيري آن در اتحاديه ناشران، گفت: مميزي ارتباطي به اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران ندارد. بلکه به نظرم اين موضوع به ارشاد ربط دارد. به نظرم مميزي، خيلي مشکل نيست يعني اساسا نمي‌توان به آن، به چشم يک مشکل نگاه کرد. مميزي طبق قانون انجام مي‌شود و مطابق با قانون، قرار است که هرکسي کار خود را بکند. حذف مميزي کاري اشتباه است. از طرف ديگر هم بايد به اين نکته توجه داشت که مميزي نباشد سليقه‌اي باشد و بايد طبق قانون اعمال شود.

اين ناشر همچنين درباره حضور عده‌اي از ناشران دانشگاهي در ميان نامزدان اين انتخابات گفت: همه ناشران مي‌توانند براي انتخابات اتحاديه کانديدا بشوند. انتخاب شدنشان هم بستگي به اين دارد که ناشران به چه کسي راي بدهند. نمي‌توان با اين نام‌ها و گروه‌هاي کاري، تفکيک ايجاد کرد و با جدا کردن ناشران از يکديگر، آن‌ها را از هم جدا کرد. مساله اين است که تصميماتي که هيئت مديره اتحاديه مي‌گيرد، به نفع همه ناشران باشد.

مرتضي احمد آخوندي از سال 1330 فعاليت در حوزه نشر را آغاز کرد و در کنار پدر خود که موسس نشر دارالکتب الاسلاميه بود، به کار انتشار آثار مکتوب اسلامي پرداخت. وي پس از اخذ ديپلم  رياضي با خواست پدر از رفتن به دانشگاه صرف نظر کرده و در اين نشر مشغول به کار شد. بعد از درگذشت پدر نيز مديريت اين انتشارات را به عهده دارد. وي از اعضاي اتحاديه ناشران و کتابفروشان تهران است.

خبر را در خبرگزاري مهر ببينيد:http://www.mehrnews.com/detail/News/2375658


اخبار مرتبط:

مصاحبه خبرگزاری مهر با مدیر عامل انتشارات مبتکران وعضو هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان

مرتضى جوادى: پيشنهاد تعيين ضوابط براى قيمت‌گذارى كتاب/ كتاب‌فروشان و ناشران فاصله دارند
 پايدار: همكارى و تعامل با بخش خصوصى/خيلى هم نمى‌توان ايده‌الى فكر كرد
فتح‌الله فروغى‌دهكردى: رهبرى جمع‌گرا به جاى فرايند مديريت فردگرا در اتحاديه ناشران
محمدى: ضرورت دورى از منافع فردى و پرهيز از دامن زدن به اختلافات ناشران

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian