تاریخ: 1395/08/29 نمایش: 5314 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان» تمدید شد

ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان» تمدید شد


دبیر «جشنواره یاد یار مهربان» از افزایش استقبال دانش‌آموزان از چهاردهمین دوره جشنواره، در هفته کتاب خبر داد و اعلام کرد: به همین علت جشنواره «یاد یار مهربان» تا پایان هفته اول آذر ماه تمدید شد.

 

به گزارش ایسنا،محسن جلالی فراهانی دبیر جشنواره یادیارمهربان با اشاره به تعطیلی چهارشنبه مدارس تهران گفت: علاوه بر این تعطیلی پیش‌بینی نشده، از درخواست‌های مکرر دبیران و دانش‌آموزان برای تمدید ثبت‌نام جشنواره، مشخص شد برخی مدارس ثبت‌نام دانش‌آموزان را در مدرسه انجام می‌دهند و فرصت‌های محدود مابین کلاس‌ها پاسخگوی ثبت‌نام همه دانش‌آموزان نیست به همین دلیل زمان جشنواره تمدید می‌شود.
وی افزود: همچنین بخشی از دانش‌آموزانی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند هنوز سبد خرید خود را تکمیل نکرده و خواهان زمان بیشتری بودند که توصیه می‌شود این عزیزان هم از فرصت باقیمانده برای تکمیل سفارش خود استفاده کنند.
فراهانی بیان کرد: همه دانش‌آموزان متوسطه اول شهر تهران می‌توانند تا تاریخ پنجم آذر ۹۵ با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی www.yym.ir  و تنها با داشتن کد ملی خود ثبت‌نام و از امکان دریافت 20 هزار تومان کتاب رایگان استفاده کنند.
چهاردهمین جشنواره مطالعه محور یادیار مهربان از هشتم آبان ۹۵ کار خود را آغاز کرده است.


منبع: ایسنا

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian