برنامه نوروزی نهم متوسطه

 دوستان نهمی سلام

عید شروع زیبایی هاست، فرصتی برای تغییر و نو شدن. بیایید با شروع سال جدید موفقیت ها و تمام حس های خوب سال گذشته را در کوله بار خود بگذاریم و به سال جدید بیاوریم و در مورد آن کارهایی که در سال گذشته کمتر تلاش کردیم و نیاز به تغییردر انجام آن ها هست، فکر کنیم و با یک برنامه مناسب تغییرات را اعمال کنیم.
اگر شما هم در موفقیت تحصیلی خود به دنبال یک برنامه صحیح برای تغییر هستید، واحد مشاوره مبتکران برنامه مطالعاتی ویژه نوروز را به شما عیدی می دهد تا بهترین استفاده را از زمان های پیش رو خود داشته باشید. همچنین می توانید خود را برای آزمون 7 مبتکران آماده کنید.
* فراموش نکنید:
روزهای اول تا سوم و همچنین سیزدهم فروردین برای استراحت شما در نظر گرفته شده و 9 روز به مطالعه دروس، اختصاص داده شده است تا برنامه ای کاربردی داشته باشید و بتوانید به طور واقع بینانه هم به استراحت و تفریح و هم به برنامه های درسی خود بپردازید.
هر درس را از روی کتاب درسی خود بخوانید و همزمان درس آزمون خود را باز کرده و همان مطالب را از روی آن هم بخوانید و تمرین هایش را حل کنید.
ترتیب مطالعه دروس به صورت عمومی، اختصاصی، عمومی و یا اختصاصی، عمومی، اختصاصی نوشته شده است. این کار جهت بالا بردن قدرت تمرکز و بازدهی شماست. این ترتیب را تغییر ندهید.
  قسمتی از برنامه مربوط به رفع اشکال و مرور درس های گذشته است. می توانید برای این کار از آزمون های گذشته کمک بگیرید و با تحلیل و مقایسه کارنامه های خود ضعف هایتان را شناسایی کنید. هم چنین می توانید به بررسی مجدد  و دقیق آزمون های گذشته خود پرداخته و با مطالعه کتاب های درسی و استفاده از کتاب های کمک درسی، اشکالات و ضعف های خود را رفع کنید.
در تست زدن دقت کنید که با توجه به مبحث مورد نظر تعداد مشخصی تست بنا بر نیاز خود(حداقل ده و حداکثر سی تست در هر دوره زمانی) انتخاب کرده و با رعایت زمان یک دقیقه برای هر تست درس عمومی (پیام های آسمانی، زبان و عربی ) و یک دقیقه و نیم برای هر تست درس اختصاصی(فارسی، علوم، ریاضی) مطابق با آزمون به تست زدن پرداخته و در پایان زمان آن درس، عملکرد خود را بررسی کنید.

روز و تاریخ

نام و محتوای درسی

98/1/4

فارسی(مرور دروس هشتم و نهم)- ریاضی(عبارات جبری)، مطالعات اجتماعی درس سیزدهم- چهاردهم

98/1/5

عربی(دروس ششم و هفتم)- علوم(فیزیک: مرورحرکت و نیرو)

زبان( مرور دروس یک تا سه)،تست مطالعات اجتماعی درس سیزدهم- چهاردهم

98/1/6

ریاضی(اتحادها)- فارسی(دروس دهم و یازدهم) – علوم(فیزیک: فشار و ماشین ها)، مطالعات اجتماعی درس پانزدهم-شانزدهم

98/1/7

عربی(تست دروس ششم و هفتم)- علوم(زیست: دروس‌گوناگونی جانوران، دنیای گیاهان) دینی(دروس هشتم و نهم)، تست مطالعات اجتماعی درس پانزدهم-شانزدهم

98/1/8

فارسی(تست و تمرین دروس دهم و یازدهم)- ریاضی(نامعادله ها) - زبان(تست دروس یک تا سه)، مطالعات اجتماعی درس هفدهم-هجدهم

98/1/9

عربی(درس هشتم)- علوم(زیست: جانداران بی مهره)

دینی(دروس دهم و یازدهم)، تست مطالعات اجتماعی درس هفدهم-هجدهم

98/1/10

فارسی(دروس دوازدهم و سیزدهم)- ریاضی(خط و معادله خطی) - زبان(دروس چهار و پنج)، مطالعات اجتماعی درس نوزدهم-بیستم

98/1/11

علوم(زمین شناسی: زمین و ساختار آن، فضا)- عربی(تست درس هشتم) - ریاضی (مجموعه ها و اعداد حقیقی)، تست مطالعات اجتماعی درس نوزدهم-بیستم

98/1/12

فارسی(تست و تمرین دروس دوازدهم و سیزدهم)- ریاضی(تست های تکمیلی) - زبان (تست دروس چهار و پنج)
کل برنامه را یکجا دانلود کنید

دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * برنامه نوروز * برنامه نوروزی نهم متوسطه
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian