تاریخ: 1392/05/21 نمایش: 12522 مرتبه تعداد امتیاز: 9   (Article Rating)
چاپ اول کتاب فیل شیمی 2

چاپ اول کتاب فیل شیمی 2

نمی‌دونیم واژه‌هایی مثل الکتروفیل، نوکلئوفیل، هیدروفیل و ... به گوش تون خورده یا نه. به هر حال این واژه‌ها (که تا چند سال پیش در کتاب‌های درسی حضور داشتند) به ترتیب به معنی دوستدار الکترون، دوستدار هسته و دوستدار آب هستن. بله، درست فهمیدین! پسوند فیل (phile) در شیمی به معنی دوستدار هست. تو کتاب "فیل شیمی 2" فقط مطالبی رو آوردیم که طراحان کنکور سراسری فیل اون‌ها (یعنی دوستدار اون‌ها) هستن. از مزایای این کتاب جونم براتون بگه که ...
این کتاب برای انواع و اقسام داوطلبان کنکور قابل استفاده ست. از اون داوطلبی گرفته که کلا تو باغ (!) نبوده و در دقیقه‌ی 90 تازه به فکر افتاده که خودی نشون بده، تا اونی که به کم‌تر از تک رقمی فکر نمی‌کنه و از حالا عکسش رو برای چاپ تو روزنامه آماده کرده!
طرح درسی مناسب و بیان ساده و روان این کتاب طوریه که حتی برای دانش‌آموزان سال دوم دبیرستان هم قابل استفاده ست.
این کتاب در اصل، با هدف چکیده و خلاصه‌ی درس نوشته شده ولی گول اندام ترکه‌ای و لاغر و مردنی‌اش را نخورین! باور کنید مطالب لازم برای کنکور سراسری رو به طور کامل پوشش می‌ده.
در این کتاب تست و تمرین تا حدی که لازم باشه آورده شده تا حل کنین و حالشو ببرین. خب منتظر چی هستین؟ سوار فیل بشین و شیمی رو له کنین!

مؤلف این كتاب مهندس بهمن بازرگانی است و کتاب در نمايندگي‌هاي سراسر کشور به فروش مي‌رسد. در ضمن علاقه‌مندان مي‌توانند براي خريد با تخفيف آن به فروشگاه اينترنتي مبتکران مراجعه کنند. در ضمن صفحاتی از این کتاب را هم می‌توانید در فروشگاه اینترنتی ببینید.

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian