تاریخ: 1393/07/28 نمایش: 22353 مرتبه تعداد امتیاز: 14   (Article Rating)
کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای فیزیک 1 پیش دانشگاهی

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای فیزیک 1 پیش دانشگاهی

از این کامل‌تر؟!
با این که دیگر کتاب فیزیک سال چهارم به دو بخش به نام‌های پیش دانشگاهی (1) و (2) تقسیم نشده است ، هنوز این تقسیم‌بندی رایج است و این کتاب 8 فصلی را به دو بخش 4 فصلی تقسیم می‌کنند. حجم 4 فصل نخست با 4 فصل بعدی، به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و برای نمایش همین موضوع ، 4 فصل اول در این جلد و 4 فصل دوم ، جداگانه در جلدی دیگر ارائه شده‌اند.
 متاسفانه در چند سال اخیر ، «افراطی گری» در مورد تعداد پرسش‌ها در کتاب‌های کنکوری به حدی رسیده که «کیفیت» کار بر روی آن‌ها، قربانی «کمیت» آن‌ها می‌شود. در این کتاب، برای فصل 1 (حرکت شناسی) از 485 پرسش چهارگزینه‌ای ، برای فصل 2 (دینامیک) از 533 پرسش، برای فصل 3 (نوسان) از 272 پرسش و بالاخره برای فصل 4 (موج‌های مکانیکی) از 233 پرسش برای پوشش کامل این چهار فصل استفاده شده است. این پرسش‌ها، آرشیو کاملی از آزمون‌های سراسری داخلی و خارجی، گلچینی از آزمون‌های آزمایشی سازمان سنجش، آزمون‌های دانشگاه آزاد و پرسش‌های تالیفی را در بر می‌گیرند.
تمام نکات مورد نیاز برای موفقیت در کنکور سراسری، در قالب «ایستگاه‌های درس و نکته» ، ضمن ارائه‌ی پاسخ‌های تشریحی مطرح شده‌اند. وجود بیش از 3000 شکل و توضیحات بسیار کامل، جایی برای «نفهمیدن فیزیک» باقی نمی‌گذارد!


مؤلف این كتاب فرید شهریاری است و کتاب با قيمت 400,000ریال در نمايندگي‌هاي سراسر کشور به فروش مي‌رسد. در ضمن علاقه‌مندان مي‌توانند براي خريد با تخفيف آن به فروشگاه اينترنتي مبتکران مراجعه کنند. در ضمن صفحاتی از این کتاب را هم می‌توانید در فروشگاه اینترنتی ببینید.
امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian