تاریخ: 1397/02/15 نمایش: 2564 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
توزیع ۷۸ هزار بن کارت فیزیکی تا ظهر سومین روز نمایشگاه

توزیع ۷۸ هزار بن کارت فیزیکی تا ظهر سومین روز نمایشگاه


مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک عامل در نمایشگاه کتاب تهران گفت: تا ظهر سومین روز نمایشگاه کتاب تهران در مجموع ۷۸ هزار بن کارت فیزیکی از طریق وب‌کیوسک‌های این بانک تحویل شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مهدی اکرمی با اعلام این خبر گفت: بانک عامل نمایشگاه کتاب در سومین دوره همکاری خود با این نمایشگاه، با بهره‌مندی از ۳۰ وب‌کیوسک مستقر در داخل سالن و ۸ وب‌کیوسک در محوطه و فضای باز نمایشگاه بین‌المللی در جهت تسهیل خدمات الکترونیک امکان دریافت بن‌کارت‌های فیزیکی را از طریق دستگاه‌های وب‌کیوسک برای ثبت‌نام کنندگان بن‌کارت فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه سه گزینه برای چگونگی دریافت بن‌کارت‌ها در نمایشگاه کتاب تهران در نظر گرفته شده بود، افزود: دریافت بن‌کارت فیزیکی و خرید از طریق کارت هوشمند ملی و روش NFC سه راه برای دریافت آسان بن‌کارت‌ها در این دوره از نمایشگاه‌ها بوده است که خوشبختانه با استقبال خوب مردم و رضایتمندی آنها همراه بوده است.
اکرمی افزود: افرادی که گزینه‌ بن‌کارت فیزیکی را انتخاب کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به وب‌کیوسک‌های مستقر در نمایشگاه کتاب و یا مراجعه به ۳۶۰ دستگاه فعال در شهر نت‌های بانک عامل نمایشگاه کتاب در سراسر کشور و وارد کردن کد ملی خود بن‌کارت کتاب خود را دریافت کنند.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک تصریح کرد: همچنین افرادی که ثبت‌نام خود را به منظور خرید از طریق کارت ملی هوشمند انجام داده‌اند پیامکی حاوی رمز خرید را دریافت کرده‌اند که از طریق آن می‌توانند در نمایشگاه کتاب خرید کنند.
وی در توضیح نحوه کار با بن‌کارت‌های ملی هوشمند گفت: با این روش امکان انجام تراکنش خرید صرفا با در دست داشتن کارت ملی هوشمند بر روی پایانه‌های فروشگاهی بدون نیاز به حضور کارت بانکی صورت می‌گیرد.
اکرمی کاهش هزینه‌های مردم و نمایشگاه و کاهش خروج ارز و حفظ محیط‌زیست و صرفه‌جویی در زمان را از ویژگی‌های اجرایی شدن طرح بن‌کارت ملی هوشمند دانست و افزود: با تعاملات صورت گرفته با سازمان ثبت احوال کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوشبختانه شاهد اجرایی شدن این طرح در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بوده‌ایم. کوتاه شدن دست سودجویان و توزیع بن کارتهای خرید کتاب را از دیگر عواید مثبت این تعامل بوده است.
وی با بیان اینکه با توجه به جدید بودن این خدمت در نمایشگاه کتاب خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از طرف مردم را شاهد بودیم، افزود: تا به حال ۳۸ هزار نفر از طریق سامانه‌ ثبت‌نام اقدام به دریافت رمز بن‌کارت‌ملی هوشمند کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود با توجه به استقبال گسترده‌ اهالی کتاب از دریافت بن‌کارت به واسطه‌ی اجرایی شدن طرح استفاده از کارت ملی هوشمند، در دوره‌های بعدی نمایشگاه تعداد کل بن‌کارت‌های فیزیکی کاهش یابد.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک تصریح کرد: این بانک در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران با استقرار ۱۶ کانتر و بیش از ۲۰ دستگاه خودپرداز سالنی، ۳۰ دستگاه وب‌کیوسک، ۵ دستگاه خودپرداز سیار، ۳ دستگاه پیشخوان سیار، ۶ باجه سیار و بیش از ۴ هزار کارت‌خوان به صورت تمام وقت به اهالی فرهنگ و کتاب خدمات‌رسانی می‌کند.
وی در پایان همچنین از استقرار باجه عملیات ارزی برای مراجعه‌کنندگان خارجی خبر داد.
یادآوری می شود، سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


منبع:
مهرامتیاز بندی
آخرین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد 1397/12/28
مسابقه کتابخوانی نوروزی عید و داستان 1397/12/23
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور 1397/12/22
آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور از 97/12/19 1397/12/20
ارائه دروس به زبان غیر فارسی در دانشگاه ته... 1397/12/20
کاهش مدارس ناایمن از ۸۰ به ۳۰ درصد 1397/12/15
صعودکنندگان به مرحله‌ی سوم (استانی) نهمین ... 1397/12/14
شرط شرکت هنرستانی‌ها در آزمون سراسری 1397/12/14
۲۲ هزار و ۷۰۰ کلاس درس نیمه‌تمام در کشور 1397/12/13
فردا آخرین مهلت تکمیل مدارک آزمون دستیار ... 1397/12/12
اهدای لاک‌پشت پرنده برای کتاب مراقبم باش ا... 1397/12/11
پیام ویدئویی اختصاصی لورنز پائولی مؤلف کت... 1397/12/11
اعلام مهلت مجدد برای ثبت نام جاماندگان کنک... 1397/12/08
ثبت نام کنکور امشب پایان می‌یابد 1397/12/06
نام نویسی حدود یک میلیون داوطلب در کنکور 1397/12/05
ثبت نام بیش از 930 هزار داوطلب در کنکور 1397/12/04
آغاز توزیع کارت آزمون دکتری از امروز 1397/11/30
آغاز توزیع کارت آزمون دکتری از سه‌شنبه 1397/11/29
ثبت نام بیش از ۱۲۷ هزار داوطلب در کنکور 1397/11/28
بیشتر ...
دریافت لوگوی مبتکران
No articles match criteria.
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian