تاریخ: 1394/07/30 نمایش: 3836 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
ساخت کرم ضدچروک حاوی نانوذرات

ساخت کرم ضدچروک حاوی نانوذرات

یک شرکت تولیدکننده کرم‌های پوستی، با استفاده از نانوذرات موفق به ساخت کرم ضدچروک شده‌ است.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، نانوذرات استفاده شده هم می‌توانند چروک‌های ایجاد شده را بپوشانند تا دیده نشوند و هم با نفوذ در پوست، چروک‌ها را از بین می‌برند.
کرم‌های پوستی یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است. اخیراً شرکت South Beach Skin اقدام به ارائه سرم ضدپیری جدیدی کرده است که اثربخشی بالایی دارد.
این شرکت تخصص ویژه‌ای در حوزه تولید کرم‌های پوستی با کیفیت بالا دارد که این محصولات برای شاداب نگه‌داشتن پوست بسیار مناسب هستند.
این شرکت بعد از یک دهه پژوهش در حوزه کرم‌های پوستی محصولی به نام LifeCell All in onr Wrinkle به بازار عرضه کرده است که یک کرم ضدپیری است. این کرم به‌ گونه‌ای طراحی شده‌ است که درصورت استفاده درازمدت می‌تواند تولید کلاژن را در پوست تحریک کند. این محصول حاوی نانوذراتی است که اثربخشی بالایی روی پوست دارند.
این کرم ضدچروک از یک فرمول ویژه ساخته شده‌ که قادر است نشانه‌های پیری را از روی صورت حذف و مشکل چروک‌های صورت را رفع کند.
نانوذرات مورد استفاده در این کرم که مسوول رنگ سفید پوست است، با جذب مواد سمی و خطرناک، از پوست محافظت می‌کند. شرکت South Beach Skin این نانوذرات را به‌ گونه‌ای طراحی کرده است که بتواند صورت را به‌ شکل ماسک پوشانده و چروک‌ها را حذف کند. این کرم به دو صورت از پوست محافظت می‌کند؛ در حالت اول چروک‌های پوست را از دیده پنهان می‌کند و در حالت دوم با نفوذ در بافت‌های چروکیده موجب از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

منبع: ایسنا

 

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian